banner

Docieranie do większej liczby kupujących, w większej ilości lokalizacji niż jakakolwiek inna firma na rynku nieruchomości


Prawdziwe wyniki

Pacific Union zainwestowało wiele w międzynarodową kampanię marketingu cyfrowego, aby zdobyć wiedzę i doświadczenie w tworzeniu wartościowych kulturowo wiadomości w różnych językach, które pomogą uzyskać sukces Państwa oferty na międzynarodowych rynkach.

Chiny

China

Brazylia

Brazil

Wielka Brytania

U.K.

Indie

India

W niespełna rok zwiększyliśmy ilość odwiedziń naszej witryny przez osoby o wysokich dochodach - ponad 360% w Wielkiej Brytani, ponad 500% w Chinach, ponad 900% w Indiach oraz oszałamiające 2190% w Brazylii. Zapewniamy, że Państwa nieruchomość obejrzą najznamienitsi nabywcy z całego świata.

ZNAJDŹ AGENTA


Globalne związki

Aby zmaksymalizować ekspozycję Państwa oferty, Pacific Union spędziło lata kultywując relacje z najlepszymi specjalistami od luksusowych nieruchomościna najbarziej pożądanych rynkach na całym świecie. Posiadamy sieć regionalną, krajową oraz międzynarodową.

Global Relationship

Jesteśmy w kontakcie z najlepszymi agencjami w powyższych krajach i nie tylko, na całym świecie.

Argentyna
Australia
Brazylia
Kanada
Karaiby
Chiny

Francja
Niemcy
Hong Kong
Indie
Irlandia
Włochy

Japonia
Meksyk
Maroko
Nowa Zelandia
Singapur
Republika Południowej Afryki

Hiszpania
Szwajcaria
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Wielka Brytania
USA


Najlepsza agencja nieruchomości w Kaliforni

84% nabywców nieruchomości w regionie Zatoki San Francisco pochodzi z Kalifornii, dlatego rozsądne jest rozszerzanie naszego zasięgu i wpływu w obrębie stanu, który jest naszym domem. Właśnie dlatego jesienią 2016 roku połączyliśmy się z Grupą John Aaroe z Los Angeles. Ta wysoce szanowana, odnosząca niezwkłe sukcesy agencja luksusowych nieruchomości idealnie współgra z wizją perspektywicznego myślenia i kultury zorientowanej na klienta, którą wyznaje Pacific Union, co pozwala nam rozszerzyć nasz marketingowy zasięg na całą Kalifornię.

ZNAJDŹ AGENTA

The Ultimate California Real Estate Company